Współpraca

mountains-414134_960_720.jpg

W lipcu 2017 roku założyliśmy firmę Przewodnictwo Górskie „Rysianka” i realizujemy swoje marzenia i pasje już, jak to się mówi, „na swoim”. Świadczymy usługi przewodnickie i pilotażowe (posiadamy uprawnienia przewodnika beskidzkiego) na terenie Pienin, Beskidów, Podhala oraz na Słowacji (jesteśmy zarejestrowani jako przewodnicy na Słowacji).

Współpracujemy ze wspaniałymi przewodnikami górskimi: tatrzańskimi, sudeckimi, beskidzkimi, międzynarodowymi czy miejskimi oraz z pilotami wycieczek po to by móc świadczyć dla Państwa jak najlepszej jakości usługi.


​Kogo poszukujemy do współpracy?

Szczególnie zapraszamy do współpracy organizatorów turystyki, biura podróży, pilotów wycieczek, animatorów czasu wolnego i brać przewodnicką (przewodników tatrzańskich, sudeckich, międzynarodowych czy miejskich).

Wymagania szczegółowe (konieczne): najlepiej, żeby te osoby były chętne na mnóstwo nauki i poszerzanie horyzontów, pozytywnie zakręcone, pełne energii, wrażliwe na potrzeby innych oraz zakochane w górach (, bo główne środowisko naszej pracy i biura to tereny Karpat).

Natomiast jeśli nie reprezentujesz powyższej grupy a masz ciekawy pomysł na współpracę z nami -> napisz 🙂 . Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, nie myślimy szablonowo i kto wie, może powstanie z tego wspaniały, innowacyjny projekt.


Wszystkich chętnych do współpracy zapraszamy do kontaktu przez e-mail. W tytule proszę wpisać współpraca i wysłać zapytanie na e-mail pgrysianka@gmail.com.