Współpraca

mountains-414134_960_720.jpg

                                      ​Kogo poszukujemy do współpracy?

Szczególnie zapraszamy do współpracy organizatorów turystyki, biura podróży, pilotów wycieczek, animatorów czasu wolnego i brać przewodnicką (przewodników tatrzańskich, sudeckich, międzynarodowych czy miejskich).

Wymagania szczegółowe (konieczne): najlepiej, żeby te osoby były pełne energiiwrażliwe na potrzeby innych oraz zakochane w górach (gdyż jest to główne środowisko naszej pracy). Dodatkowym atutem będzie chęć do nauki i poszerzania horyzontów.

Jeśli posiadasz ciekawy pomysł na współpracę -> napisz 🙂 . Jestem otwarta na nowe pomysły.  Kto wie, może powstanie z tego wspaniały, innowacyjny projekt.


Firma Przewodnictwo Górskie „Rysianka” została założona w lipcu 2017 r. Świadczy ona usługi przewodnickie i pilotażowe  na terenie Pienin, Beskidów, Podhala oraz na Słowacji .

Obecnie Współpracujemy ze wspaniałymi przewodnikami górskimi: tatrzańskimi, sudeckimi, beskidzkimi, międzynarodowymi czy miejskimi oraz z pilotami wycieczek po to by móc dostarczać Państwu usługi jak najlepszej jakości.


Wszystkich chętnych do współpracy zapraszamy do kontaktu przez e-mail. W tytule proszę wpisać współpraca i wysłać zapytanie na e-mail pgrysianka@gmail.com.